РЕСО КЛИН G515

Професионално средство спремно за употреба за сите водоотпорни површини  како пластика и нерѓосувачки челик

Карактеристики :

Моќен спреј за чистење
Едноставно ги отстранува наслагите од никотинот и маснотиите
Спреј шише
Не остава траги при чистење
Не се плакне

Пакување : 600 мл

  • ШИФРА:
    G515